Серія - Barracuda, 480 GB, 3D NAND, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 540 Mb/s, Швидкість запису - 500 Mb/s, 100.4 x 70.1 x 7.1 мм, 35 г, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 480 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 540 Мб/сек |
| Швидкість запису | 500 Мб/сек |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | SSD для ноутбука;дешеві |
| Серія | Barracuda |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Типорозмір М2 | - |
| TBW | 170 |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 |
| Швидкість записування | 500 Mb/s |
| Вага | 35 г |
| Енергоспоживання | 1.35 Вт |
| Наработка на отказ | 1.8 млн. годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 372 ₴





