Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 1150, 1155, 1200, 1700, AM5, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 130 мм, Максимальна частота обертів - 1600 об/хв, Тип підшипників - гідравлічний, роз'єми живлення - 4-pin PWM, Підсвічування - немає, 4 теплові трубки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PcСooler |
| Колір | Білий |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 156 |
| Вага | 600 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 130 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 2.4 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 1600 об/хв |
| Максимальний TDP | 240 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;1700;AM4;AM5 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.20 А |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 012 ₴





