Gigabyte B450M K – материнська плата форм-фактора Micro ATX. Оснащена сокетом AM4, підтримує швидкісну пам'ять та має широкий набір інтерфейсів. Дозволяє встановлювати 64 ГБ оперативної пам'яті, використовуючи 2 слоти для планок. Призначена для процесорів AMD Ryzen і поєднує їх із функціями, готовими до ігор, і перевіреною довговічністю.
З огляду на швидкі зміни технологій, GIGABYTE завжди стежить за останніми тенденціями та надає клієнтам передові функції та новітні технології. Материнські плати GIGABYTE оснащені оновленим рішенням живлення, новітніми стандартами зберігання даних і відмінними можливостями підключення, щоб забезпечити оптимізовану продуктивність для ігор.
Материнські плати GIGABYTE оснащені спеціальною мікросхемою захисту від перепадів напруги. Вона захищає материнську плату, роблячи систему стійкою до потенційно можливих стрибків напруги.
На материнських платах GIGABYTE використовуються аудіоконденсатори високого класу. Ці конденсатори допомагають забезпечити високу якість і точність звуку, щоб забезпечити найбільш реалістичні звукові ефекти для геймерів.
Завдяки функції Smart Fan 5 користувачі можуть переконатися, що їхній ігровий ПК зможе підтримувати свою продуктивність при стабільній температурі всіх компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Роз'єми | AM4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Bristol (Excavator);Zen;Zen+;Zen2 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 1 шт. |
| M.2 | 1 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x1 ver | 2 v Два |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Три |
| PCI Express x4 | без слота PCI Express x4 |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2 |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 244 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 22110;4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1;2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 0;1;10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 3600 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Модель чіпсета | AMD B450 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ECC | Да |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 2.0 x1;1 x PCI-E 3.0 x16 |
| Сокет | AM4 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Частота оперативної пам'яті | 2133 MHz;2400 MHz;2667 MHz;2933 MHz;3466 MHz (O.C.);3600 MHz (O.C.) |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 195 |
- Ціна: 2 683 ₴





