Vinga LED 600VA plastic case - надійне ДБЖ для офісних і домашніх персональних комп'ютерів. Модель виготовлена за схемою, в якій передбачено використання комутуючого пристрою. Таким чином, дане джерело забезпечує стабільне живлення навіть при зниженій і підвищеній напрузі в електричній мережі, не переходячи при цьому в автономний режим. За рахунок цієї переваги значно подовжується експлуатаційний ресурс акумуляторної батареї.
Завдяки вбудованому модулю AVR модель Vinga LED 600VA plastic case коригує надходячу в нього напруга по ступінчастому алгоритму. Тобто, коли вхідна напруга досягає певних критичних значень, пристрій збільшує або зменшує його на задану в схемі величину. Також даний ДБЖ обладнаний системами безпеки, що захищають ПК від перевантажень і коротких замикань. Вбудована батарея автоматично заряджається, коли прилад переведений в режим OFF.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.3 кг |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Вихідна потужність | 360 Вт |
| Вихідна напруга | 600 В*А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7AH x 1 |
| Клас товару | для відеоспостереження;для домашніх ПК |
| Кількість вихідних розеток | 2 Schuko |
| Кількість АКБ | 1 |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 100×280×140 |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-7 мс |
- Ціна: 1 899 ₴





