
Сумка для ноутбука Vinga 15.6" NB1502 Black, white print (NB1502UWBK)
585 ₴
- В наявності
- Код: 00-00097668
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для ноутбука Vinga - це зручна сумка для ноутбука, яка виконана з сучасного матеріалу з водовідштовхувальними властивостями. Універсальний дизайн підходить для самих різних моделей портативних комп'ютерів.
Сумка забезпечить достатньо місця не тільки для зберігання вашого ноутбука, але і для папок, документів, ручок, зарядного пристрою та інших додаткових предметів, необхідних під час перебування далеко від дому або офісу.
Це ідеальний вибір для професійних користувачів, які проводять багато часу в роз'їздах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота основного відділення | 290 мм |
| Ширина основного відділення | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴





