stify">Корпус Vinga CS216B дозволить сконструювати непоганий геймерський комп'ютер: система вентиляції з вентиляційними гратами забезпечує нормальний температурний режим навіть при повному завантаженні. У корпусу є бічній панелі з загартованого скла - вона прозора, тому користувач може побачити, як працює «начинка» корпусу. Місце для блоку живлення знаходиться на дні корпусу, це допомагає погасити вібрацію і зробити рівень шуму нижче навіть при повному навантаженні. На корпусі розташовані кнопки управління живленням і завантаженням системи, а також входи для навушників, USB-порти і входи для мікрофона. Максимально прийнятна висота кулера центрального процесора - 155 мм.
Геймерський корпус типорозміру Midi Tower має вертикальну установку, блок живлення не передбачений в комплекті. Корпус має 4 внутрішніх відсіків для розширення розмірами від 2.5 дюймів до 3.5 дюймів. Також є 7 слотів розширення. Охолодження здійснюється за допомогою 6 вентиляторів (опціонально), кожен - діаметром 12 см. Для зручності на корпусі розташовано чотири зовнішніх роз'єма, два USB 1.0, один USB 3.0, вхід для навушників і мікрофону.
Корпус металевий, з металу товщиною 0.4 мм. Загальні габарити корпусу - 193 х 445 х 335 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення довгих відеокарт | до 280 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 155 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 160 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 193 х 445 х 335 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 1 088 ₴









