stify">Корпус Vinga Astra дозволить сконструювати непоганий геймерський комп'ютер: система вентиляції з вентиляційними гратами забезпечує нормальний температурний режим навіть при повному завантаженні. У корпусу бічна та передня панелі з загартованого скла - вони прозорі, тому користувач може побачити, як працює «начинка» корпусу. Місце для блоку живлення знаходиться на дні корпусу, це допомагає погасити вібрацію і зробити рівень шуму нижче навіть при повному навантаженні. На корпусі розташовані кнопки управління живленням і завантаженням системи, а також входи для навушників, USB-порти і входи для мікрофона. Максимально допустимий розмір карт для установки - до 400 мм, максимально прийнятна висота кулера - 157 мм. Розмір БЖ - 200 мм. Загальні габарити корпусу - 280 x 377 x 415 мм.
Геймерський корпус типорозміру Mini Tower має вертикальну установку, блок живлення не передбачений в комплекті. Корпус має 5 внутрішніх відсіків для розширення розмірами від 2.5 дюймів до 3.5 дюймів. Також є 4 слотів розширення. Охолодження здійснюється за допомогою 9 вентиляторів (опціонально), кожен - діаметром 12 см. Для зручності на корпусі розташовано чотири зовнішніх роз'єма, один USB 3.0, один USB 2.0, вхід для навушників і мікрофону.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення довгих відеокарт | до 400 мм |
| Гарантія | 12 |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 157 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 200 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 280 x 377 x 415 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 1 606 ₴








