Особливості й можливості:
- Найвища продуктивність за компактних габаритів
- Високий рівень сумісності з оперативною пам'яттю, платами розширення й невеликими корпусами
- Висока якість виготовлення, тихі вентилятори, преміальний комплект постачання, проста система кріплення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noctua |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (загальна) | 1122 г |
| Гарантія | 72 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 165 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2000 об/хв |
| Покращення втулкової системи | SSO2-Bearing |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 158 x 125 x 112 мм |
| Рівень шуму | 22.6 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 384 ₴







