DeepCool AK500 - це високопродуктивний процесорний кулер, який максимізує потенціал охолодження завдяки великому радіатору, п'яти вдосконаленим тепловим трубкам та високоефективному 120-мм вентилятору з підшипником FDB. Зберігайте продуктивність процесора завдяки чудовій здатності охолодження AK500, який може розсіяти до 240 Ватт теплової енергії.
Насолоджуйтесь іграми в роздільній здатності 4K або справляйтеся з високими обчислювальними навантаженнями, і при цьому бути впевненим, що ваша система достатньо охолоджується і здатна видавати максимум своїх можливостей.
Завдяки оптимізації внутрішньої капілярної структури та використанню точної кількості рідини наші мідні теплові трубки забезпечують найкращі характеристики передачі тепла незалежно від того, чи знаходиться кулер у вертикальному чи горизонтальному корпусі. Це ідеальне співвідношення сприяє високоефективному фазовому переходу по всій тепловій трубці та забезпечує нижчий тепловий опір у широкому діапазоні TDP.
Зміщена під кутом конструкція теплових трубок забезпечує вільний доступ до слотів DIMM для кращої сумісності з великогабаритними модулями пам'яті, а також демонструє будь-яке RGB-підсвічування. Для чотириканальних материнських плат задні слоти мають прозір 45 мм.
Досягніть високоефективного охолодження з мінімальним рівнем шуму завдяки вентилятору FK120, що входить до комплекту, який при необхідності збільшує повітряний потік і статичний тиск і інтелектуально знижує його для безшумної ефективності. В комплект постачання входять додатковий низькошвидкісний адаптер та додаткові затискачі для вентиляторів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 158 |
| Вага | 1040 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 5 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.44 Вт |
| Колір | нержавіюча сталь;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 1850 об/хв |
| Максимальний TDP | 240 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 68.99 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 158 х 127 х 117 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 28 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;1700;2011-3;2066;AM4;AM5;1156;2011 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.12 А |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.19 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 2 746 ₴










