Продукція компанії Seasonic добре відома серед ентузіастів і фахівців, у тому числі і в нашій країні, і це стосується не тільки продуктів під однойменною торговою маркою, а також блоків живлення, що виробляються на замовлення інших компаній на потужностях Seasonic.
Місією Seasonic є створення актуальних професійних рішень, які відповідають поточним потребам ІТ-індустрії, продовжуючи при цьому, розробку гнучких рішень для роздрібного сегмента ринку.
Seasonic постійно прагне до максимально повного задоволення потреб замовників.
Блок живлення Seasonic 300W (SSP-300SUB) під стандарт 1U корпусів оснащується активною системою корекції реактивної потужності, має неймовірно високу ефективність перетворення і відрізняється відмінною надійністю.
Цей блок живлення повністю відповідає вимогам промислового використання в екстремальних умовах (наприклад, в промисловому автоматичному виробничому обладнанні), в тому числі завдяки можливості працювати тривалий час при високих температурах.
Блок живлення Seasonic 300W (SSP-300SUB) також відмінно підходить для використання з широким спектром обладнання – телекомунікаційного, мережевого, тестового, вимірювального і так далі.
А при роботі в звичайних серверах на спеціалізованих майданчиках запас міцності цього БЖ стає гарантією безпроблемної роботи протягом довгих років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seasonic |
| Країна виробник | Китай |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 18A |
| OutputСurrent +12V2 | 18A |
| OutputСurrent +3,3V | 14A |
| OutputСurrent +5V | 17A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2 А |
| OutputСurrent -12V | 0.8А |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 1x40 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 1 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Потужність блока живлення | 300 Вт |
| Розмір, мм | 150 x 82 x 41 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Тип БЖ | модульні;для cерверних корпусів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | відсутнє |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 3 025 ₴


