Блок живлення 1200W від компанії Vinga - це надійне вторинне джерело електропостачання для внутрішніх вузлів і пристроїв комп'ютерів. Конструкція має модульне підключення кабелів. Це означає, що будь-які непотрібні кабелі можна просто від'єднати, і тоді вони не будуть займати простір в корпусі. Таким чином, не створюються перешкоди для циркуляції повітря, а вільне місце можна використовувати для розміщення інших корисних деталей.
Модель відповідає стандартам сертифікації 80 PLUS Platinum. Тобто, її енергоефективність складає не менше 90%, що є найвищим рівнем економічності для БЖ. Пристрій оснащений активним модулем PFC, тому воно буде менш вразливим для негативних наслідків, пов'язаних з короткочасним падінням напруги. Крім того, даний блок оснащений системами захисту від перевищення напруги і короткого замикання, а також від перевантаження на всіх каналах.
Охолодження моделі в процесі роботи забезпечує вбудований вентилятор діаметром 12 см, що видуває нагріте повітря через вентиляційні отвори. Всього а приладі є роз'єми додаткового живлення для графічних адаптерів, а також входи SATA, Peripheral і FDD.
Довжина дротів:
20+4P - 670mm
(4P+4P)*2 - 720mm
[(SATA+SATA+SATA)+SATA]*3 - 500+150+150+150mm
(IDE+IDE+IDE+IDE)+FDD - 500+150+150+150+150mm
[(6P+2P)+(6P+2P)]*4 - 500+150mm
Довжина вказана від плати, довжина від самого БЖ буде приблизно на 10 см коротше.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Країна виробник | Китай |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 98A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 8 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 12 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Потужність блока живлення | 1200 Вт |
| Розмір, мм | 190 x 152 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 8x6+2 pin |
| Форм-фактор | ATX 12V v2.3 |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 5 699 ₴










