Блок живлення Qdion 450W (QD450 (by FSP group)) - це якісне малошумне джерело електроживлення, призначене для постачання вузлів комп'ютера електричною енергією. У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація та захист від незначних перешкод живлячої напруги.
Блок Qdion 450W (QD450 (by FSP group)) оснащений кулером, який завдяки збільшеному розміру і меншій частоті обертання, еффективно охолоджує БП і при цьому залишається малошумним.
Основним параметром комп'ютерного блоку живлення є максимальна потужність, що віддається в навантаження. У Qdion 450W (QD450 (by FSP group)) вона складає 450W, що забезпечить живленням усі елементи системи.
Характеристики
| Роз'єми | |
|---|---|
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4pin |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | FSP Group |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 14A |
| OutputСurrent +12V2 | 13A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 16A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.8А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Потужність блока живлення | 450 Вт |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1x6 pin |
| Форм-фактор | ATX 12V v2.01 |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | пасивний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴

