Мобільні телефони, Multi SIM, 2 SIM, 2G, 1.77", 128x160, 32 Mb, 0.3 Mpx, Bluetooth, 800 mAh, FM-радіо, ліхтарик, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 128x160 |
| Тип екрану | TFT |
| Мультимедіа | |
| Функції камери | Спалах |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 800 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Вага | 65 грам |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 1.77" |
| Інтерфейси | audio 3.5 мм;microUSB |
| Клас телефону | Мобільні телефони;Multi SIM |
| Кількість мегапікселів камери | 0.3 Mpx |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;музичний плеєр |
| ОС | no OS |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 Mb |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | FM-радіо;ліхтарик |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 113.5 х 47.5 х 11.5 мм |
| Слоти карти пам'яті | microSD (TransFlash), до 32 Gb |
| Стандарт зв'язку | 900;1800 |
| Тип SIM-картки | Mini |
Інформація для замовлення
- Ціна: 539 ₴




