OPPO A38 — стильний смартфон з трендовим дизайном, великим яскравим дисплеєм та широким функціоналом, тому стане чудовим вибором для щоденного використання.
Особливості:
- 6,56-дюймовий дисплей;
- подвійна основна камера;
- місткий акумулятор на 5000 мАг;
- підтримка швидкої зарядки.
Насолоджуйтесь яскравим зображенням на 6,56-дюймовому екрані IPS-матрицею та частотою оновлення 90 ГЦ. З ним ви зможете переглядати улюблений контент, читати новини чи гортати стрічку в соціальних мережах навіть на сонці, не напружуючи та не втомлюючи при цьому очі.
Чітка 50+2 МП камера зі штучним інтелектом дозволить робити якісні світлини з реалістичними кольорами та високим рівнем контрастності. Передня камера на 8 МП подбає про чудові селфі та детальну картинку під час прямих ефірів.
Стабільну роботу пристрою навіть під час запуску містких застосунків забезпечувати процесор MediaTek Helio G85 та оперативна пам’ять на 4 ГБ. А завдяки великому обсягу вбудованої пам'яті ви зможете зберігати важливу інформацію, улюблені ігри та застосунки, власні фото чи відео тощо.
Ще однією перевагою моделі є великий акумулятор. Запасу енергії на 5000 мАг вистачить, щоб протягом дня бути активним у соціальних мережах, багато спілкуватися, фотографувати та розважатися. Підтримка швидкої зарядки 33 Вт дозволить за короткий проміжок часу відновити заряд пристрою.
- дисплей Sunlight 90 Гц;
- швидка зарядка 33 Вт SUPERVOOC;
- акумуляторна батарея на 5 000 мАг;
- 50 Мп камера зі штучним інтелектом;
- розрахунок за допомогою NFC.
Потужне обладнання, в міцному, надтонкому корпусі, який чудово відчувається на долоні. Ідеальний баланс продуктивності та комфорту.
Екран Sunlight з 90 Гц дозволить насолоджуватися чітким та барвистого зображення навіть у саму сонячну погоду. Просто збільшіть яскравість та не переживайте за заряд вашого смартфона, адже він має на 14.3% менше енергоспоживання ніж інші моделі.
Велика ємність акумулятора 5000 мАг в парі з високою швидкістю заряджання у 33 Вт забезпечать вам десятки годин безперервних розмов та більше ніж 5 годин перегляду цікавого відеоконтенту.
Збережіть яскраві спогади за допомогою 50-мегапіксельної основної камери. Навіть найзвичніші моменти виглядатимуть по-особливому.
Ваші моделі завжди залишатимуться в центрі уваги, а ефект боке тільки підкреслюватиме красу кожного кадру.
За допомогою портретної ретуші зі штучним інтелектом ви зможете створити гарний і природний вигляд.
Оплачуй всі покупки за допомогою NFC на своєму смартфоні. Більше не доведеться шукати готівку та банківські картки, просто піднеси ґаджет до термінала і за все буде сплачено.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPPO |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1612х720 |
| Тип екрану | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вага | 190 г |
| Вбудовані датчики | G-sensor;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | PowerVR GE8320 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 6.56" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | Full HD (1920x1080) |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Кількість мегапікселів камери | 50 + 2 Mpx |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 core |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;GPS;ГЛОНАСС |
| ОС | Android 13 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 Gb |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | ліхтарик;швидке зарядження |
| Особливості | Fast Charge 33W |
| Особливості корпусу | каплевидний виріз |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Процесор | Helio G85 |
| Слоти карти пам'яті | microSD (TransFlash) |
| Також | смартфон |
| Тип SIM-картки | Nano |
| Фронтальна камера | 5 Mpx |
| Функції камери | автофокус;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 2 GHz |
- Ціна: 6 326 ₴










