1.44", 128 x 64, CPU - Spreadtrum SC6531D, Bluetooth, 600 mAh, FM-радіо, ліхтарик, зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Зелений |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT |
| Роздільна здатність екрану | 128x64 |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Spreadtrum SC6531D |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 600 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Вага | 66 грам |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 1.44" |
| Інтерфейси | audio 3.5 мм;microUSB |
| Клас телефону | Мобільні телефони;Multi SIM |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;музичний плеєр |
| ОС | no OS |
| Органайзер | будильник;годинник;календар;калькулятор;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | FM-радіо;ліхтарик |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Роздільна здатність екрана | 128 x 64 |
| Розміри (мм) | 110 х 46 х 14 мм |
| Тип SIM-картки | Mini;Nano |
Інформація для замовлення
- Ціна: 442 ₴




