
Батарея універсальна ColorWay 30 000 mAh High-power 2 PD/20W, QC/3.0, USB-C/Micro-USB (CW-PB300LPC2BK-PD)
1 489 ₴
- В наявності
- Код: 00-00096530
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високоємний та функціональний УМБ ColorWay оснащений високоякісним літій-полімерним акумулятором 30000mAh, який має кілька рівнів захисту від короткого замикання та перепадів напруги, що гарантує безпеку та унеможливлює пошкодження мобільного пристрою.
Підтримує практично всі сучасні протоколи швидкої зарядки такі як: (Power Delivery 3.0, Quick Charge 2.0&3.0&4.0, Huawei Fast Charge, Huawei Super Charge, Samsung Fast Charge, Apple Fast Charge, VOOC/DASH/WARP, MTK-PE+ 2.0), що дозволить із максимальною швидкістю заряджати Ваші пристрої. Можливість швидкої зарядки не тільки смартфона, а й самого Powerbank по Type-C - достатньо мати лише один кабель!
Оснащений LED-індикатором, завдяки якому Ви зможете контролювати рівень заряду, а ємності в 30000 мА*год цілком вистачить для задоволення потреб у зарядці ваших гаджетів.
Підтримує практично всі сучасні протоколи швидкої зарядки такі як: (Power Delivery 3.0, Quick Charge 2.0&3.0&4.0, Huawei Fast Charge, Huawei Super Charge, Samsung Fast Charge, Apple Fast Charge, VOOC/DASH/WARP, MTK-PE+ 2.0), що дозволить із максимальною швидкістю заряджати Ваші пристрої. Можливість швидкої зарядки не тільки смартфона, а й самого Powerbank по Type-C - достатньо мати лише один кабель!
Оснащений LED-індикатором, завдяки якому Ви зможете контролювати рівень заряду, а ємності в 30000 мА*год цілком вистачить для задоволення потреб у зарядці ваших гаджетів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB;USB Type-C |
| Вага | 657 г |
| Вхідний струм | 1.5 А;2 А;2.5 А |
| Вихідна напруга (output) | 12 V;9 V;5 V |
| Гарантійний термін | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Ємність акумулятора | 30000 mAh |
| Захист | захист від короткого замикання;захист від перегріву;захист від перезаряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Power Delivery;Quick Charge 3.0;індикатор залишкового заряду |
| Розмір | 139 x 69 x 42 мм |
| Також шукають | для айфону;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 489 ₴








