Включає:
- 1 х TBS Crossfire Micro TX V2
- 3 х TBS Crossfire Nano RX
- 3 антени мікроприймача TBS Crossfire
- 3 антени TBS Crossfire Immortal T V2
- 1 мода Taranis QX7
- 3 комплекти кабелів і термозбіжних трубок
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ TBS CROSSFIRE MICRO TX V2:
Діапазони частот 868 МГц
Вхідна напруга 6,0 - 13 В
З'єднувач USB-C
Потужність 1,1 Вт (@10 мВт) - 2 Вт (@100 мВт)
Розміри 65 x 48 x 22 мм (розмір модуля JR)
Маса 48г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crossfire |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Приймачі та передавачі радіосигналу |
| Стан | Новий |
| Робоча частота | 0.915 ГГц |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 1 |
| Вага | 0.48 г |
| Розмір | 65x48x22 мм |
| Потужність | 1.1 - 2 Вт |
| Напруга | 6 - 13 В |
| Частота | 868 — 915 МГц |
| Протокол | CROSSFIRE |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 917 ₴

