Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невід'ємним елементом. Адже, завдяки їй устаткування продовжує працювати при відключеній електроенергії. Якщо з якоїсь причини акумуляторна батарея ДБЖ перестала виконувати свої функції (збільшення часу зарядки або повністю вихід з ладу), Вам необхідно придбати нову батарею до ДБЖ LogicPower LPM 12В 5 Аг (3861). Вона має ємність 5 А/год, а напруга батареї становить 12 В.
Батарея до ДБЖ LogicPower LPM 12В 5 Ач відрізняється надійністю, стабільністю в роботі і відповідає стандартам якості. Ця свинцево-кислотна акумуляторна батарея вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагає ніякого обслуговування. Купіть батарею до ПБЖ LogicPower LPM 12В 5 Аг за нашою привабливою ціною і Ваше обладнання буде продовжувати свою роботу при відсутності електроенергії, що дозволить значно підвищити продуктивність Вашої праці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.85 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 5 А·год |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 90 х 70 x 103 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴


