4 В, 2.5 Ач, Клемы - клеми під паяння, 50 x 22 x 100 мм, 0.21 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.21 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 4 В |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 50 x 22 x 100 мм |
| Тип клем | клеми під паяння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144 ₴

