ДБЖ ERA PLUS 1200 ВА, батарея 12 В, 9 Ач, має 1 фіксований вхідний кабель SCHUKO та 2 виходи SCHUKO, захищені від затемнення, перенапруги та зниженої напруги. Технологія Line Interactive Plus. Розміри 10х14х28 см, вага 4,5 кг. Оснащений кнопкою увімкнення-вимкнення з інтегрованим багатофункціональним світлодіодом зі звуковим сигналом для сигналізації про робочий стан та інтерфейсом USB для контролю безперервності ДБЖ і програмування увімкнення/вимкнення за допомогою безкоштовного програмного забезпечення tecnomanager win/mac. Призначений для захисту ПК Office, DVR для відеоспостереження, ADSL-Fiber Modem / маршрутизатор, Касовий апарат. Повністю безшумний.
Основні технічні характеристики
- e:disc;font-size:13px">
- Персональний комп'ютер, модем, локальні мережі, системи відеоспостереження
- Схема автоматичного регулювання напруги (AVR)
- Вихідні розетки з захистом від дітей для захисту від затемнення
- Вихідні розетки з захистом від дітей для захисту від перенапруги
- Порт USB (лише для Era Plus 1.200-1.600)
- Програмне забезпечення для керування ДБЖ TecnoManager, сумісне з Windows, Mac OS X, Unix, Linux тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecnoware |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.5 кг |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Вихідна потужність | 840 Вт |
| Вихідна напруга | 1200 В*А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 1 |
| Клас товару | для домашніх ПК |
| Кількість вихідних розеток | 2 Schuko CEE 7 |
| Кількість АКБ | 1 |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 101 x 279 x 142 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 421 ₴



