Powercom BNT-600 (BNT-600A) - компактний пристрій безперебійного живлення, який призначений для захисту персональних комп'ютерів і невеликих робочих станцій від основних неполадок з електроживленням.
Powercom BNT-600 (BNT-600A) використовується для захисту від перевантаження, захисту від високовольтних імпульсів, захисту від короткого замикання, захисту телефонної лінії, захисту локальної мережі.
Основні особливості Powercom BNT-600 (BNT-600A): потужність 600ВА/360Вт, 12V / 7.2 Ah * 1 батарея, комп'ютерні розетки-2 х IEC 320, автоматичне регулювання напруги AVR, багатоступенева апроксимація синусоїди при живленні від батарей, автоматичне визначення і вибір частоти 50/60Гц, діагностика та перевірка батарей при кожному включенні або примусово кнопкою на лицьовій панелі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | 5 хв |
| Вага | 6.5 кг |
| Вхідна напруга | 155 до 275 В |
| Вихідна потужність | 360 Вт |
| Вихідна напруга | 600 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Клас товару | для відеоспостереження;для домашніх ПК;з автоматичною стабілізацією |
| Кількість вихідних розеток | 2/0 |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-4 |
- Ціна: 3 470 ₴

