Камера HASSELBLAD L2D-20
Dji Mavic 3T отримав камеру Hasselblad L2D-20c, з термальною камерою 640 х 512 px (Thermal Camera) роздільною здатністю 5.1K/50 fps та в 4K/120 fps оснащену професійною матрицею 4/3, у неймовірно компактному корпусі.
HASSELBLAD Natural Colour Solution
Більший динамічний діапазон забезпечує більш природні переходи між світлом та тінню, зберігаючи багатство відтінків та відчуття глибини. Mavic 3 оснащений системою Natural Colour Solution, яка стала результатом десятиліть роботи в області фотографії та дозволяє отримати яскраві природні кольори простим натисканням кнопки спуску затвора.
Всебічне виявлення перешкод
Mavic 3 забезпечує максимально безпечний політ з мінімальним ризиком зіткнення, що дозволить зосередитися на зйомці та отриманні кращих кадрів. Вбудовані ширококутні датчики з високопродуктивним процесором дозволяють точно виявити перешкоди, з усіх напрямків і сфокусуватися на безпечному маршруті, уникнувши зіткнень.
Повернення додому
Закінчення знімального процесу завжди буде успішним із просунутою системою повернення додому. Оновлена функція повернення на точку зльоту дає можливість Mavic 3 автоматично визначити оптимальний маршрут додому і швидко пролетіти ним.
Режим дослідження
Завдяки унікальній телекамері, яка перетворює режим дослідження на ідеальний спосіб розвідки та планування знімків. Навіть тоді, коли сцени або об'єкти знаходяться далеко, використовуючи телекамеру можна досягти максимального збільшення та економії часу. Ви можете використовувати її для запису об'єктів на відстані, не порушуючи сцену.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї квадрокоптера | 5000 mAh |
| Батарея пульта | 5000 мАг |
| Вага | 920 г |
| Вага батареї квадрокоптера (нетто) | 335.5 г |
| Відео | MOV;MP4 |
| Гарантія | 12 |
| Дальність польоту | CE: 8 км;FCC: 15 км;MIC: 8 км;SRRC: 8 км |
| Діапазон ISO | 100-6400 (відео авто);фото 100-1600 (авто);фото 100-3200 (ручний) |
| Діапазон робочих температур | от -10° до 40° C |
| Енергія батареї квадрокоптера | 77 Wh |
| Камера | з тепловізором |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість ефективних пікселів | 48 MР |
| Максимальна висота польоту над рівнем моря | 6000 м |
| Максимальна кутова швидкість | 200°/с |
| Максимальна швидкість вертикального зниження | 6 м/с |
| Максимальна швидкість набору висоти | 8 м/с (спорт), 6 м/с (нормальний) |
| Максимальний бітрейт відео | 200 Mbps |
| Максимальний розмір зображення | 5280 х 3956 |
| Максимальний час польоту | 45 хвилин |
| Максимально допустима швидкість вітру | 12 м/с |
| Матриця | 4/3” (CMOS) |
| Об'єктив | FOV 84° (еквівалент формату 24 мм) f/2.8-f/11 (діапазон зйомки: від 1 м до ∞) |
| Підтримувані файлові системи | exFAT;FAT32 |
| Робочі температури батареї квадрокоптера | +5 - +40° C |
| Робочі частоти пульта | 2.400–2.4835 ГГц;5.725 - 5.825 GHz |
| Розмір по діагоналі (без пропелерів) | 380.1 мм |
| Розміри | 221 х 96.3 х 90.3 (347.5 х 283 х 107.7) мм |
| Стабілізація | по трьох осях |
| Супутникові системи позиціонування | BeiDou;GPS;Галілео;ГЛОНАСС |
| Тип батареї квадрокоптера | LiPo 4S |
| Точність позиціонування по вертикалі | ±0,5 м (з позиціонуванням GNSS);±0.1 м (Vision Positioning);Режим RTK увімкнений: ±0,1 м |
| Фото | JPEG |
| Швидкість електронного затвора | 8 - 1/8000 с |
- Ціна: 304 794 ₴





