6 В, 2.8 А·год, Клеми — F1, 67 x 35 x 100 мм, 0.57 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.57 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 6 В |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 67 x 35 x 100 мм |
| Також шукають | AGM |
| Тип клем | F1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 271 ₴

