Свинцево-кислотний акумулятор FEP-129 виконаний в герметичному корпусі і зроблений за технологією AGM (Absorbent Glass Mat). Ця технологія передбачає використання не рідкого, а абсорбованого електроліту. Безпечний для використання в житлових приміщеннях, оскільки AGM акумулятор практично не виділяє шкідливих або небезпечних газів і не потребує обслуговування протягом усього терміну служби.
Застосування:
- безперебійні блоки живлення,
- пульти охоронної сигналізації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 9 А·год |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 150 х 93 х 64 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 866 ₴

