ДБЖ із правильною синусоїдою RITAR RTSW-600ND12 LCD (360Вт), 12В, під зовнішній АКБ - основа для довгої та правильної служби вашої техніки! Коли офіс, підприємства та інші об'єкти оснащені чутливим та дуже важливим обладнанням, необхідно забезпечити безперебійну роботу при відключенні електроенергії або стрибках напруги. ДБЖ Ritar має все необхідне для вирішення цього завдання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Вага | 4.2 кг |
| Вхідна напруга | 175 до 275 В |
| Вихідна потужність | 360 Вт |
| Вихідна напруга | 600 В*А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатковий акумулятор | без батареї |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS-232 |
| Кількість вихідних розеток | 1 (Schuko)/ - |
| Кількість АКБ | зовнішній акумулятор |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Призначення | для котлів;для побутової техніки;для серверних стійок |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | для насосів опалення;на 220 вольт |
| Тип акумулятора | зовнішня |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 001 ₴


