align:justify">Процесори Ryzen для настільних ПК з відеокартами Radeon відрізняються найвищою швидкістю в своєму класі. Поєднання потужного процесора Ryzen з ефективною відеокартою Radeon Vega гарантує високу продуктивність в популярних іграх без необхідності використання окремої відеокарти.
Надійні технології, висока продуктивність
Процесори Ryzen з відеокартою Radeon швидко і легко виконають будь-яку роботу. Ефективна багатопотокова обробка значно підвищує продуктивність роботи з офісними додатками, редагування фотографій, а також перегляду веб-сторінок і популярних потокових трансляцій. Процесори Ryzen з відеокартами Radeon Vega забезпечують найвищу точність зображення, помітну неозброєним оком.
Процесори AMD Ryzen 3 для сучасних розробок
Вдосконалений розблокований чотирьохядерний процесор.
Процесори AMD Ryzen 3 для кіберспортивних ігор та ігор для ПК
Плавна робота з високою швидкістю відгуку і готовність до всього.
Процесори AMD Ryzen 3 для підвищення продуктивності
Продуктивність на рівні набагато більш дорогих ПК.
Технологія AMD SenseMI
Технології AMD SenseMI, якими оснащений Ryzen, використовують цей "штучний інтелект", що прискорює роботу процесора.
Процесори AMD VR Ready з підтримкою технології віртуальної реальності
Процесори AMD VR-Ready з підтримкою технології віртуальної реальності забезпечують обчислювальну потужність, необхідну для обробки високих робочих навантажень віртуальної реальності.
Програма AMD Ryzen Master
Проста і потужна програма для розгону процесорів AMD Ryzen.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen+ |
| Архітектура ядра AMD | Zen+ |
| Версія PCI express | 3.0 x8 |
| Внутрішня тактова частота | 3.6 GHz |
| Гарантійний термін | 12 |
| Дата виходу | 07.07.2019 |
| Інтегрована графіка | Radeon Vega 8 |
| Кількість потоків процесора | 4 потоки |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість ядер графічного процесора | 8 |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.0 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 2993 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 384KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 4MB |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Розблокований множник | Да |
| Сокет | AM4 |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 3 |
| Також шукають | бюджетні для ігор;для gtx 1050 ti;для rx 580;з авторозгоном (режим Turbo);з вбудованою графікою;з ро |
| Техпроцес | 12nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип постачання | Tray |
| Частота графічного процесора | 1250 MHz |
- Ціна: 2 901 ₴



