stify"><strong>Процесор AMD A8-9600 - 4-ядерний процесор з тактовою частотою 2400 MHz і кешем 2-го рівня 2048 KB. Призначений для мобільних комп'ютерів, встановлюється в Socket FP4. Підтримує модулі ОЗУ DDR4-1866.
AMD A8-9600 - APU середнього класу серії Bristol Ridge (7-е покоління APU) з чотирма процесорними ядрами (два модуля Excavator) з тактовою частотою 2.4-3.3 ГГц. Він був анонсований в середині 2016 року і заснований на тому ж чіпі, що і Carrizo, але з більш вдосконаленими функціями. TDP процесора складає 15 Вт, він працює з відеокартою Radeon R5 (384 шейдерних ядер / 6 обчислювальних ядер) і двоканальним контролером пам'яті DDR4-18600.
Американська компанія AMD існує з 1969 року. Зараз вже й не злічити, скільки комп'ютерних процесорів було нею зроблено з моменту заснування. Знаючі люди не дадуть збрехати, час від часу у цій компанії виходять справжні шедеври. Кращі чіпсети споживають мінімальний обсяг електроенергії та видають дуже велику потужність.
При цьому найчастіше їх можна розганяти, підвищуючи тактову частоту ще сильніше. Але найбільше процесори AMD люблять за те, що вони коштують відносно недорого - менше, ніж продукція конкурента. AMD - один з найбільших в світі постачальників процесорів для різних пристроїв. Вважається другим за величиною виробником процесорів, а також другим у галузі графічних процесорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Bristol (Excavator) |
| Архітектура ядра AMD | Excavator |
| Версія PCI express | 3.0 x8 |
| Внутрішня тактова частота | 3.1 GHz |
| Гарантійний термін | 12 |
| Дата виходу | 27.07.2017 |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon R7 |
| Кількість потоків процесора | 4 потоки |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна тактова частота процесора | 3.4 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 2400 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимально допустима температура | 90 °C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2x1MB |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Розблокований множник | Да |
| Сокет | AM4 |
| Сімейство процесора | AMD A-Series |
| Також шукають | бюджетні;бюджетні для ігор;з авторозгоном (режим Turbo);з вбудованою графікою;з розблокованим множни |
| Техпроцес | 28nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип постачання | Tray |
| Частота графічного процесора | 900 MHz |
- Ціна: 1 036 ₴

