Ritar PT-2KL-LCD - ДБЖ потужністю в 1800 Вт від відомої компанії Ritar. Виконаний в класичному вигляді, в корпусі з якісного металу чорного кольору. Має клеми для підключення і LСD дисплей. Даний ДБЖ відмінно підійде для збереження і нормального відключення офісної і побутової техніки не великий потужності від мережі. До даного ДБЖ необхідно підключити зовнішню акумуляторну батарею з струмом в 72В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Вага | 9.5 кг |
| Вхідна напруга | 140-275 В |
| Вихідна потужність | 1800 Вт |
| Вихідна напруга | 2000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | без батареї |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS-232 |
| Кількість вихідних розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Кількість АКБ | 6 |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Призначення | для мережевого обладнання;для серверних стійок |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | для дому;на 220 вольт;потужні |
| Тип акумулятора | зовнішня |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | монтуємий в стійку |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 0-4 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 129 ₴



