Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 2066, 1150, 1155, AM3, 1200, 1700, AM5, 1366, 2011, 1156, 1152, 1851, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 140 мм, Максимальна частота обертів - 1500 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 38 dB, роз'єми живлення - 4-pin, Підсвічування - немає, 6 теплових труб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 6 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 220 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1500 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 82.79 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 164.5 х 140 х 120 мм |
| Розміри вентиляторів | 140 х 150 х 25 мм |
| Рівень шуму | 38 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 100 000 рік |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.31 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 680 ₴








