- Кількість вентиляторів - 1
- Діаметр вентилятора - 120 мм
- Тип підшипника - гідравлічний
- Максимальна швидкість обертання - 1200 RPM
- Тип роз'єму підключення - 3-pin
- Підсвічування - різнокольорове
- Рівень шуму - 20 дБ
- 30.8 CFM
- 1.1 мм H2O
- 12 В, 6 Вт
- Сумісний з Vinga RGB control-03
- Розмір - 120 х 120 х 25 мм
- Білий, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Кількість кулерів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1200RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Особливості | різнокольорова |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 20 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 40000 г |
| Тип підшипника | гідравлічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 209 ₴



