Вентилятор із підтримкою технології PST від Arctic - можливість під'єднання ланцюжком до 5 вентиляторів від одного 4pin роз'єму. Процесорний вентилятор має бути останнім у ланцюжку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 78.5 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 80 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 23.4 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Розмір | 80 х 80 х 25 мм |
| Рівень шуму | 22.5 дБ |
| Споживаний струм | 0.09 А |
| Тип підшипника | подвійний кульковий підшипник |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 1.9 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337 ₴






