Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - втулка (підшипник ковзання), 1200RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, Підсвічування - різнокольорова, рівень шуму - 23 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість кулерів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1200RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Особливості | різнокольорова |
| Повітряний потік | 35.5 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 23 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 г |
| Споживаний струм | 0.13 А |
| Тип підшипника | втулка (підшипник ковзання) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴



