MAG A550BN надає гравцям безпечне, надійне та ефективне джерело живлення початкового рівня. Його основні характеристики включають сертифікацію 80 PLUS Bronze, розробку схеми від постійного струму до постійного струму, одну рейку 12 В, активний PFC і малошумний вентилятор. MAG A550BN стане одним з найкращих варіантів для гравців, які тільки починають вивчати комп’ютери своїми руками. Після встановлення геймери відразу ж можуть насолоджуватися надійною продуктивністю без додаткових налаштувань.
Сертифікат 80 PLUS BRONZE
Ефективність джерела живлення безпосередньо впливає на продуктивність системи та споживання енергії. Сертифікат 80 PLUS BRONZE обіцяє зниження споживання енергії та більшу ефективність.
120 мм вентилятор з низьким рівнем шуму
Підшипник втулки вентилятора зменшує шум, що створюється, зберігаючи при цьому відмінне тепловідведення.
Конструкція схеми постійного струму
Прийнята конструкція схеми DC-DC зменшує нестабільність вихідної напруги та забезпечує стабільність живлення.
Комплексний захист ланцюга
Підтримує механізми захисту OCP, OVP, SCP, OPP, OTP і забезпечує комплексний захист.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 45.5A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 60 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 2 864 ₴





