Cougar GEX – це високоякісний блок живлення з сертифікатом 80 Plus Gold, що забезпечує бездоганну подачу енергії при температурі до 40° C. Ефективний, безшумний і довговічний, GEX - краща відповідь для тих, хто шукає оптимальне співвідношення ціни та якості.
Екстремальна система охолодження
Завдяки спеціальному 120-міліметровому безшумному вентилятору Cougar і поліпшеній рамі, збільшується концентрація повітряного потоку. Форма лопатей вентилятора налаштована таким чином, щоб знизити вібрацію при підвищених навантаженнях, допомагаючи вам насолоджуватися ігровим процесом в тиші.
Повністю модульний блок живлення
Підключайте тільки ті кабелі, які вам потрібні.
Cougar HDB вентилятор
Гідродинамічний підшипник вентилятора. Довговічність і низький рівень шуму.
Покращений вентилятор Curve Tuning
Передові технології для мінімізації шуму.
Бездоганна робота при 40° C
Висока продуктивність при робочої температурі 40° C.
Надстабільні виходи напруги
Технологія постійного струму для підвищення стабільності напруги.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 160 |
| OutputCurrent +12V1 | 62.5A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 6 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Потужність блока живлення | 750 Вт |
| Розмір, мм | 160 x 150 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 5 180 ₴










