Серія - Barracuda, 500 GB, 3D NAND, M.2, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 3600 Mb/s, Швидкість запису - 2400 Mb/s, 80.15 x 22.15 x 3.58 мм, 8 г, синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 3600 Мб/сек |
| Швидкість запису | 2400 Мб/сек |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | SSD для ноутбука;дешеві;швидкі |
| Серія | Barracuda |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| TBW | 300 |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 36 |
| Швидкість записування | 2400 Mb/s |
| Вага | 8 г |
| Товщина | 3.58 мм |
| Наработка на отказ | 1.8 млн. годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 613 ₴



