12 В, 3.3 А·год, 134x60x66 мм, 1.27 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.27 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 3.3 А·год |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | універсальні |
| Розмір | 134x60x66 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴

