БЖ Vinga 550W (VPS-550G) з активним модулем PFC - незамінне рішення для стаціонарних комп'ютерів середнього рівня продуктивності. Функціональність моделі забезпечена великою кількістю входів і конекторів. Всього в ній передбачено понад 12 роз'ємів: типу SATA, FDD, Peripheral, а також засоби підключення процесора, материнської плати і 2 гнізда для підключення додаткової лінії подачі енергії на графічні адаптери.
Деталі й плати пристрою захищені від коротких замикань, перевантажень на каналах і від серйозних поломок, пов'язаних з критичним збільшенням напруги в електромережі. Запас міцності внутрішніх вузлів значно продовжується активною PFC, що не допускає надмірного виділення температури і ефективно компенсує потужність. Одним з головних достоїнств моделі є економічність.
Пристрій володіє сертифікатом рівня енергоефективності 80 PLUS Gold. Вибравши його, ви будете більш раціонально використовувати електрику, адже енергетичні втрати в блоках харчування даного класу становлять не всього 10 - 13%. Ефективна вентиляційна система, що складається з кулера діаметром 12 см і решіток для вільного виведення нагрітого повітря, збільшує термін експлуатації деталей, створюючи навколо них оптимальну для роботи температуру.
Довжина дротів:
20+4P - 600mm
4P+4P - 700mm
(SATA+SATA+SATA)*2 - 530+150+150mm
(IDE+IDE+IDE)+FDD - 530+150+150+150mm
[(6P+2P) transfer (6P+2P)] - 530+150mm
Довжина вказана від плати, довжина від самого БЖ буде приблизно на 10 см коротше.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 44A |
| OutputСurrent +3,3V | 24A |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Потужність блока живлення | 550 Вт |
| Розмір, мм | 190x153x87 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 2 452 ₴










