Твердотільні накопичувачі OCPC (SSD) зроблять вашу систему більш чуйною, тому вона швидше завантажується, швидше завантажує програми та швидше завершує роботу.
Твердотільні накопичувачі це наступний етап еволюції систем зберігання даних для ПК. Вони працюють швидше, тихіше і менше нагріваються, ніж застарілі технології всередині жорстких дисків. Завдяки відсутності рухомих частин твердотільні накопичувачі також довговічніші і надійніші, ніж жорсткі диски.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OCPC |
| Вид | Внутрішній |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір | Чорний |
| Серія | XTL-200 |
| Швидкість записування | 450 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 500 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука;дешеві |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Типорозмір М2 | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 326 ₴



