Для процесорів - INTEL, AMD, під сокет - FM2, 1151, AM4, 1150, 1155, 1156, AM2, AM2+, AM3, FM1, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 120 мм, максимальна швидкість обертання вентиляторів - 1400 об/хв, система підшипників - FDB Bearing (гідродинамічний), рівень шуму - 31.3 dB, роз'єми живлення - 4-pin, Подсветка - RGB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooling Baby |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (загальна) | 286 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 95 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1400 об/хв |
| Підсвітка | RGB |
| Під сокет | 1151;AM4;FM2;1150;1155;1156;AM2;AM2+;AM3;FM1 |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 120 x 120 x 65 мм |
| Рівень шуму | 31.3 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 рік |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴




