Jonsbo PISA A4 – процесорний кулер з 4-ма тепловими трубками. Призначена для стабільної підтримки температури компонента та запобігання перегріву. Тепло розсіюється одним 120-мм вентиляторами. Він має широкі лопаті, які здатні захопити велику кількість повітря. За одну хвилину виріб виконує 800-1850 обертів. Підключається пристрій за допомогою конектора 4 Pin. Виріб підійде для всіх вказаних сокетів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JONSBO |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 153 |
| Вага | 620 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 81.27 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 153 x 120 x 75 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 37 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 50000 рік |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;1700;AM4;AM5;1156 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.23 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066 ₴










