Блок живлення CASECOM 500W, 120mm, 2хЅАТА, Bulk (CM 500 ATX)
CASECOM 500W (CM 500 ATX) являє собою блок живлення потужністю 500 Вт. Встановлюйте численні вимогливі до живлення компоненти без ризику відмови системи. Блок оснащений кулером, який завдяки збільшеному розміру і меншій частоті обертання, ефективно охолоджує БЖ і при цьому залишається малошумним. Основним параметром комп'ютерного блоку живлення є максимальна потужність, що віддається в навантаження. У даній моделі вона складає 500W, що забезпечить живленням усі елементи систем середнього рівня продуктивності.
Дана модель блоку живлення використовує активний тип корекції коефіцієнта потужності (Power Factor Correction, PFC), який додатково стабілізує вхідну напругу основного стабілізатора блоку - блок стає помітно менш чутливим до зниженої мережевої напруги. Також використання активного PFC покращує реакцію блоку живлення під час короткочасних провалів мережевої напруги - в такі моменти блок працює за рахунок енергії конденсаторів високовольтного випрямляча, ефективність використання яких збільшується більш ніж в два рази.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Защита от | SCP (захист від короткого замикання);OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | відсутнє |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 955 ₴

