Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-001 650VA, (EG-UPS-001) має такі особливості: призначення: для дому та офісу; тип архітектури: лінійно-інтерактивний; вихідна потужність (повна): 650; час роботи при повному навантаженні: 10 хв; час роботи при половинному навантаженні: 30 хв; захист телефонної лінії; захист локальної мережі; захист антенного кабелю; захист від високовольтних імпульсів; захист від короткого замикання; захист від перевантаження; час заряду батарей: 12 год; кількість і тип розеток: 4 x CEE 7 (євророзетка); тип розеток: CEE 7 (євророзетка).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 390 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | 10 хв |
| Вхідна напруга | 220В (відхилення 10%) |
| Вихідна напруга | 650 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий фільтр | RJ-45/RJ-11 |
| Клас товару | для відеоспостереження;для домашніх ПК |
| Кількість вихідних розеток | 4/0 |
| Кількість АКБ | 1 |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 280 х 185 х 95 |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 952 ₴


