10.1", 1280 х 800, Rockchip RK3326S, вбудована пам'ять - 128 ГБ, RAM - 4 ГБ, Основна - 13 Мп, Фронтальна - 8 Мп, Wi-Fi, Bluetooth, 6580 mAh, Колір - блакитний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oscal |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 6580 mAh |
| Інтерфейси і підключення | Audio-jack 3.5 mm |
| Бездротові можливості | Wi-Fi;Bluetooth |
| Вага (г) | 520 |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Висота (мм) | 163 |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Камера | 13 Мп |
| Колір задньої панелі | блакитний |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Навігація система | BDS;Galileo;ГЛОНАСС;GPS |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Операційна система | Android 12 |
| Процесор | Rockchip RK3326S |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Роздільна здатність | 1280 х 800 |
| Тип | Початкового рівня |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Товщина (мм) | 9.9 |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота процесора | 1.5 ГГц |
| Ширина (мм) | 246.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 699 ₴





