Досконалість у тиші
Вентилятор серії Arctic залишається безшумним навіть під час роботи на повній швидкості. Спеціальний дизайн вентилятора не тільки підвищує вироблений повітряний потік, але також неабияк знижує рівень виробленого шуму.
Багатоцільовий вентилятор
Вентилятор серії Arctic має стандартний розмір рамки, що дає змогу встановлювати його на вдування або на видування у будь-якому корпусі. Стандартний роз'єм можна підʼєднати безпосередньо до материнської плати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 81 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 80 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 200RPM |
| Підсвітка | немае |
| Розмір | 80 х 80 х 25 мм |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴







