Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" (8231 (Purple)) - стильний і компактний аксесуар, який стане Вашим прекрасним помічником під час поїздок на роботу, у відрядженні або на відпочинку. Вона виконана з високоякісного зносостійкого матеріалу, який допоможе максимально захистити Ваш ноутбук від пошкоджень, вологи і перепадів температур і порадує Вас яскравим, стильним забарвленням.
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" (8231 (Purple)) оснащена подвійною блискавкою для зручного доступу до пристрою, а зручні ручки і регульований по довжині плечовий ремінь з м'якою накладкою дозволяють цю сумку комфортно носити як в руках, так і на плечі. Сумка має переднє відділення з кишенею для мобільного телефону, авторучок і аксесуарів для ноутбука, а також два додаткових зовнішніх відділення, які допоможуть зручно розмістити всі необхідні аксесуари, планшетний ПК. Купіть сумку для ноутбука RivaCase 15.6" (8231 (Purple)) за нашою вигідною ціною і Ви отримаєте стильний, зручний і функціональний аксесуар, що дозволяє комфортно зберігати і переносити ноутбук з діагоналлю до 15.6 дюймів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.58 кг |
| Висота основного відділення | 265 мм |
| Гарантія | 0 |
| Зовнішні розміри | 395х295х70 мм |
| Призначення | класичні;жіночі |
| Ширина основного відділення | 385 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 086 ₴







