QB-OL201 — це ефективний баштовий кулер для охолодження центрального процесора від нового бренда QUBE.
Класична конструкція
Алюмінієва конструкція ребер із мідними тепловими трубками, запресованими в теплознімач, забезпечує чудове відведення тепла від кристала CPU.
Гідравлічний підшипник
Для мінімізації рівня шуму та збільшення ресурсу, у вентиляторі застосовується високоякісний гідравлічний підшипник із рідким мастилом.
Оптимізований повітряний потік
Форма лопатей встановленого 120 мм вентилятора оптимізована для генерації потужного повітряного потоку.
Велика сумісність для максимальної зручності
Уніфікована конструкція кріплень дає змогу встановлювати кулер QUBE QB-OL201 на всі популярні десктопні платформи із сучасними процесорними роз'ємами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qube |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Україна |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 180 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1500 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 57.3 CFM |
| Під сокет | 1151;1200;2011-3;2066;AM4;FM2;FM2+;775;1150;1155;1156;1366;2011;AM2;AM2+;FM1 |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 158 х 128 х 101 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 158 х 128 х 101 мм |
| Рівень шуму | 31 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 008 ₴





