AM4, 4 ядра, 4 потоки, 3.8 GHz, 4.0 GHz, TDP - 65W, 28nm, L2: 2MB, немає, Legacy, Tray
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | Китай |
| Роз'єми | AM4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кулер в комплекті | немає |
| Архітектура ядра AMD | Legacy |
| Версія PCI express | 3.0 |
| Внутрішня тактова частота | 3.8 GHz |
| Гарантійний термін | 12 |
| Дата виходу | 27.07.2017 |
| Інтегрована графіка | немає |
| Кількість потоків процесора | 4 потоки |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.0 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 2400 MHz |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2MB |
| Розблокований множник | Да |
| Сімейство процесора | AMD Athlon II X4 |
| Також шукають | бюджетні;з авторозгоном (режим Turbo);з розблокованим множником |
| Техпроцес | 28nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип постачання | Tray |
| Тип сокету | AM4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494 ₴

