- Підтримуються процесори 10-го покоління Intel Core™, Pentium Gold і Celeron для сокета LGA 1200
- Підтримка пам'яті DDR4 з частотою до 2933МГц (MAX)
- Технологія Core Boost: Продумана розводка преміум класу, готова до максимальної продуктивності
- Технологія Memory Boost: Захист модулів пам'яті від електромагнітних завад із метою поліпшення їхньої продуктивності, стабільності та сумісності
- Audio Boost: Високоякісне звучання, що створює неповторну атмосферу в іграх
- Steel Armor: Захист відеокарт від електромагнітних перешкод і фізичних ушкоджень
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Роз'єми | LGA1200 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Comet Lake |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| M.2 | 1 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Три |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2 |
| Аудіоконтролер | Realtek AL897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 236 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 2280;4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | D-Sub (VGA);HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Зовнішні порти | 1 x VGA;2 x USB 3.2 Gen 1;1 x RJ45;4 x USB 2.0;1 x PS/2;1 x HDMI;3 x Audio |
| Колодки | 2 x USB 3.2 Gen1;4 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;1 x 8-pin +12V |
| Контролер RAID | 0;1;5;10 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 2933 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Модель вбудованої графіки | Integrated Graphics |
| Модель чіпсета | Intel H470 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ECC | немає |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | 10-е покоління Intel Core i9/Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x1;1 x PCI-E 3.0 x16 |
| Сокет | 1200 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 128 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 202 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 895 ₴





