- На базі GeForce RTX 4060 Ti
- Інтегрована з інтерфейсом пам'яті 8 ГБ GDDR6 128 біт
- Система охолодження WINDFORCE
- RGB Fusion
- Подвійний BIOS
- Захисна металева задня панель
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.5 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер |
| Гарантійний термін | 36 |
| Графічний чипсет | GeForce RTX 4060 |
| Довжина: | 281 |
| Інтерфейси | 2 x DisplayPort 1.4a;2 x HDMI 2.1а |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальна споживана потужність | 115 Вт |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Розміри | 281 x 114 x 40 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | RTX;для стриму |
| Техпроцес | 5 нм |
| Тип підключення | PCI-Express 4.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 17000 MHz |
| Частота ядра (Base) | 2550 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 198 ₴








