AM5, 12 ядер, 24 потоки, 3.7 GHz, 5.4 GHz, Максимальна потужність (TDP) - 65 Вт, 5nm, L1: 768KB, L2: 12MB, L3: 64MB, AMD Radeon Graphics, Zen 4, BOX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Архітектура ядра AMD | Zen 4 |
| Базова частота графічного процесора | 400MHz |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Внутрішня тактова частота | 3.7 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Дата виходу | 14.01.2023 |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon Graphics |
| Кількість потоків процесора | 24 потоки |
| Кількість ядер процесора | 12 ядер |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість ядер графічного процесора | 2 |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.4 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 5200 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимальний обсяг оперативной пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 768KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 12MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 64MB |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| Розблокований множник | Да |
| Сокет | AM5 |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 9 |
| Також шукають | ігрові;для rtx 2060;для майнінгу;з авторозгоном (режим Turbo);з вбудованою графікою;з розблокованим |
| Техпроцес | 5nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Тип постачання | BOX |
| Частота графічного процесора | 2200 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 856 ₴





